چاپ هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی به محصولی گفته می شود که طرح یک لوگو یا یک نشانه از شرکت یا سازمانی خاص را بر روی خود در بر خواهد داشت. لزوما محصولی که از طرف شرکت یا سازمانی تهیه شده و از طریق تجهیزات چاپی روی آن لوگو قرار می گیرد از یک محصول خام به هدیه تبلیغاتی تبدیل خواهد شد.

انواع مدل های چاپ روی هدیه تبلیغاتی

در حوزه تبلیغات و شاخه هدایای تبلیغاتی چاپ روی محصولات به طریق های مختلفی انجام می گیرد. که در ادامه به انواع مدل های چاپ روی هدایای تبلیغاتی می پردازیم

  • چاپ تامپو
  • چاپ سیلک
  • چاپ دیجیتال
  • چاپ فلت بد
  • چاپ سابلیمیشن
  • چاپ لیزری یا حکاکی لیزری

تمامی موارد بالا جزو اصلی ترین مدل های چاپ بر روی محصولات و هدایای تبلیغاتی می باشند که با توجه به نوع محصول از سیستم های مختلفی برای چاپ استفاده می شود.

 

زیر لیوانی تبلیغاتی زانکو

نمونه چاپ دیجیتال

نمونه چاپ دیجیتال روی زیر لیوانی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی برای کودکان

نمونه چاپ کوره ای

نمونه چاپ کوره ای روی لیوان سرامیکی

نمونه چاپ تامپو

نمونه چاپ تامپو روی خودکار پلاستیکی

چاپ تامپو

در چه مواردی از چاپ تامپو استفاده می شود ؟

چاپ تامپو مدلی ارزان قیمت و سریع در انواع چاپ های مورد استفاده برای محصولات تبلیغاتی یا هدیه تبلیغاتی می باشد. این مدل از چاپ نیاز به تهیه کلیشه ژلاتینی جهت چاپ دارد. که طرح ژلاتینی توسط پد ابری مانند روی سطح محصول درج می شود . چاپ تامپو و مرکب مورد استفاده چاپ تامپو بر روی سطوح مختلفی قابل انجام هست.

بطور مثال شما توسط چاپ تامپو می توانید روی انواع خودکار پلاستیکی و خودکار فلزی، خط کش، لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی، ساعت رومیزی، جعبه، فلش مموری و … انواع مختلف دیگه از هدایای تبلیغاتی چاپ نمائید.

چاپ تامپو یا چاپ پد چگونه کار میکند ؟

در حالی که از چاپ پد یا چاپ تامپو به طور معمول برای چاپ روی سطوح پیچیده تر و غیر متعارف استفاده می شود ، در واقع یکی از روش های ساده در چاپ محصولات و علی الخصوص هدایای تبلیغاتی است. چاپ پد با انتقال تصویر روی محصول شما با استفاده از یک پد سیلیکون و جوهر انجام می شود. می توانید مثل یک تمبر اسفنجی به آن فکر کنید!

ویدئو آموزشی نحوه چاپ تامپو

چاپ سیلک چیست ؟

چاپ سیلک یا Screen Printing یکی از روش های چاپ صنعتی برای تصاویر است. امروزه صنعت چاپ در دنیا جزو مشاغل پر درآمد میباشد که انقلابی در کسب و کار کارخانجات و تولید کنندگان ایجاد کرده است.در این مقاله شما بطور کامل با این نوع چاپ آشنایی پیدا میکنید.
چاپ سیلک بر روی کلیه سطوح مسطح و مدور (گرد) :
این نوع چاپ مثل چاپ تامپو بر روی قطعات صنعتی و هدایای تبلیغاتی قابلیت چاپ دارد
مانند : چاپ روی حوله ، چاپ روی پارچه ، چاپ روی نایلکس ، چاپ روی نایلون ، چاپ روی کیف دستی ، چاپ روی شیشه ، چاپ روی کارتن ، چاپ روی جعبه ، چاپ روی بادکنک ، چاپ روی ورقهای فلزی ، چاپ روی لوازم خانگی ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، چاپ روی بطری های پلاستیکی و فلزی ، چاپ روی فیلتر خودرو ، چاپ روی ظروف مواد غذایی.
با استفاده از دستگاه های پنوماتیک گرد زن و مسطح زن میتوان کلیه سطوح مسطح و مدور ذکر شده را چاپ بزنید. و کلیه قابلتهای این نوع چاپ و بازار چاپ و تبلیغات را از آن خود کنید.هزینه های
چاپ و تیراژ : بر خلاف بسیاری از انواع چاپ ها که کار چاپ تیراژ پایین صرفه اقتصادی و قابلیت ندارد در این نوع چاپ تیراژ چاپ محدودیت نداشته و هم از نظر اقتصادی و هم از نظر تیراژه کاملا قابل اجرا میباشد.