حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

سفارش ساک دستی آماده

سفارش ساک دستی آماده

فروش ساک دستی پارچه ای با حداقل تعداد ۲۰۰ عدد ، برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به تیراژ بالا ندارند. ساک دستی پارچه ای  کاست دار با اندازه ۳۵ * ۴۵ با کاست ۱۰ سانتی متر شما می توانید در هفت رنگ مختلف سفارش خود را ثبت نمائید،

فروش ساک دستی به تعداد کم

زمان تحویل ساک دستی ۲ روز کاری حداقل می باشد که با چاپ تکرنگ قابل عرضه می باشد.سایز مناسب این مدل ساک بسیار کاربردی می باشد.

مرکز تماس هدایای تبلیغاتی گیفتو

برخی از نمونه سفارشات انجام شده ساک دستی تبلیغاتی با خدمات چاپ

 

 

 

روش های چاپ روی ساک دستی

روش های متنوعی برای چاپ روی ساک دستی وجود دارد منتها انتخاب هر یک از روش های چاپ به جنس مواد و متریال ساک دستی نیز ارتباط پیدا می کند. با اینحال از شکل های رایج چاپ روی ساک دستی عبارتند از:

چاپ سیلک ساک دستی

چاپ سیلک یکی از روش های پراستفاده و مناسب برای چاپ روی ساک دستی پارچه ای است که در صورت استفاده از رنگ های مرغوب، کیفیت فوق العاده ای را در چاپ ارائه خواهد داد. روش چاپ سیلک نیز بدین صورت است که ابتدا  طراحی طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی در دستگاه چاپ سیلک بر روی شابلون صورت می پذیرد و سپس این شابلون توری شکل که حامل طرح است بر روی  ساک دستی قرار می گیرد و با عبور دادن رنگ از منافذ ریز خود در شکل طرحی که بر روی آن ایجاد شده، طرح را بر روی ساک دستی منتقل می کند و بعد از طی مراحل تثبیت رنگ، عملیات چاپ بر روی ساک دستی اتمام می پذیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X