حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی

جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و پیدایش ماشین آلات تمام اتوماتیک حرفه ای، امکان تولید و ساخت انواع و اقسام جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی به لحاظ طرح و شکل اعم از طراحی های فانتزی، مینی مال یا طرح و شکل های ساده و معمولی و… وجود دارد. همچنین انواع آنها را می توان بر اساس جنس ساختشان  طبقه بندی کرد. لذا این تنوع گسترده می تواند سلایق بیشتری را با خود همراه سازد و در نتیجه مخاطبان بیشتری داشته باشد.

مخاطبان جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی چه کسانی هستند؟

دسته اول از مخاطبان جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی را می توان کسانی دانست که خیلی بی نظم و شلخته یا فراموشکار هستند و معمولا کلید ها یا کارت هایشان را گم می کنند یا جا می گذارند و دسته دوم کسانی هستند که بسیار منظم هستند و به نظم و سامان تیپ و استایل و وسایل خود اهمیت می دهند. همچنین مشاغلی چون مشاورین املاک که کلید املاک اجاره ای و فروشی را در اختیار دارند و می بایست به مشتریان نشان بدهند و یا مسئولان خرید که کارت های مختلفی را با خود حمل می کنند و بسیاری موارد مشابه دیگر که می تواند معرف بخشی از مخاطبان جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی باشد. با اینحال مخاطبان این دو وسیله پر کاربرد تبلیغاتی عموم مردم هستند.

نقش و اهمیت جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی در حوزه تبلیغات

جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی به جهت شکل و ظاهر کوچک و کاربردی شان و همچنین تنوع قیمتی گسترده ای که دارند، همواره مورد توجه حوزه تبلیغات بوده اند. لذا همیشه این دو وسیله تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی رایج و مرسوم کسب و کارهای کوچک و بزرگ قلمداد شده اند. با اینحال با چاپ تبلیغات بر روی آنها براحتی می توان در جهت توسعه برندینگ و رونق کسب و کارها  عمل کرد که این موضوع خود  به شخصه در حوزه تبلیغات دارای اهمیت فوق العاده ای است.

طراحی اختصاصی، برش و حکاکی سفارشی  

آنچه بر جذابیت های یک جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی خواهد افزود، طراحی اختصاصی آن بر اساس میل و سلیقه شخصی مشتری یا چاپ و حکاکی طرح و لوگو یا متن و پیام  بر روی آن بر اساس سفارش مشتری است که این محصول را خاص و جالب می نماید. بر این اساس در  مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو، تمام این خدمات اعم از طراحی اختصاصی یا برش و حکاکی سفارشی در نوع جنس چوب یا چرم این محصولات به شکلی نوین و حرفه ای با دستگاه های مجهز و اتوماتیک صورت می پذیرد که برای تمام این خدمات، ضمانت کیفی هم داده می شود.

قیمت جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی

قیمت جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی نیز  با توجه به جنس و متریال آن و بعضا شکل و طراحی آن تعیین می شود. اما با اینحال هیچ هزینه ای در عرصه تبلیغات اگر درست و حساب شده باشد بی نتیجه نمی ماند و در نهایت سبب توسعه کسب و کارها می شود، بخصوص که این هزینه در زمینه هدیه تبلیغاتی باشد و نوع هدیه، جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی باشد که این روزها از محبوبیت بالایی هم برخوردار می باشد. در واقع جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی به جهت دوام و استحکام بالایشان و همچنین به جهت اینکه یک رسانه تبلیغات محیطی متحرک و بعضا ثابت محسوب می شوند، می توانند سالها برای کسب و کار شما نقش تبلیغاتی ایفا کنند که حتی در صورت داشتن قیمت بالا نیز محصولاتی مقرون به صرفه و اقتصادی برای تبلیغات خواهند بود.

مرکز تماس هدایای تبلیغاتی گیفتو

برخی از نمونه سفارشات انجام شده جاکلیدی و جاکارتی تبلیغاتی

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X