حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تولیدی کلاه تبلیغاتی

کلاه کتان نقابدار درجه 1

تولیدی انواع کلاه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی، از بهترین ابزارها برای وفادارکردن مشتریان و برندسازی کسب و کارهای موفق است و در این میان کلاه تبلیغاتی، یکی از خاص ترین انواع هدایای تبلیغاتی است. داشتن کلاه های تبلیغاتی با نام برند و لوگوی شما، یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه و جذب افراد و مخصوصا جوانان است. شما با دادن هدایای تبلیغاتی همانند کلاه تبلیغاتی، می توانید کسب و کار و سازمان خود را خیلی راحت و ارزان تبلیغ کنید و در ذهن افراد ماندگار شوید.

کلاه های تبلیغاتی به شما کمک می کنند تا افراد را از محصولات و خدمات کسب و کار خود مطلع کنید و آنها را به سمت خود بکشانید. هدیه دادن کلاه تبلیغاتی به مشتریان، باعث می شود در ذهن آنها ماندگار شوید و در قلب مشتریان خود جا باز کنید. یکی از نکات مثبت انتخاب کلاه به عنوان هدیه تبلیغاتی این است که نسبت به سایر هدایا، ارزان تر است. هم چنین از آن می توانید در مواقع مختلف برای جلب توجه و برندسازی استفاده کنید.

یکی از پوشاک محبوب و دوست داشتنی که معمولا برای مصارفی چون محافظت در برابر نور خورشید، ورزش یا بعضا زیبایی و مد استفاده می شود کلاه است که به شکلی خلاقانه و در طرح و رنگ های متنوع برای تبلیغات هم به کار می رود. کلاه تبلیغاتی بسته به نوع کاربردش از تفاوت هایی در لبه یا روی آن برخوردار است مثلا اگر قرار است به مخاطبتان در یک پیاده روی عمومی کلاه هدیه بدهید بهتر است از کلاهی با لبه بلند و روی توری یا روباز استفاده کنید که در برابر نور خورشید و گردش هوا بهتر عمل کند یا در سالن ورزشی بهتر است از کلاه لبه کوتاه برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنید و… بهرحال آنچه مهم است اینکه تبلیغات از طریق کلاه تبلیغاتی به جهت جدید و خلاقانه بودنش و اینکه پوشاک زینتی و جذابی هم محسوب می شود همواره از بعد تبلیغاتی بالایی برخوردار است.

کلاه تبلیغاتی، روش خلاقانه تبلیغات محیطی متحرک

اینکه برای تبلیغات کسب و کارتان دست روی محصولی می گذاریدکه نقش یک رسانه تبلیغاتی محیطی متحرک را بازی می کند و نام و برند کسب کارتان را مانند طرح و نقش تبلیغاتی روی بدنه اتوبوس و تاکسی در سطح شهر مقابل دیدگان عموم قرار می دهد قابل تأمل و توجه است. فکرش را که بکنید متوجه می شویدکه هر کلاه تبلیغاتی که به مخاطبانتان می دهید و آنها بر سر گذاشته و در سطح کوچه و خیابان تردد می کنند بسیار شبیه تبلیغات محیطی متحرک اتوبوس و تاکسی است با این تفاوت که حتی تبلیغات به این شکل تا به داخل خانه و آپارتمان و محیط های داخلی هم می رود. در واقع هر مخاطبی که ازکلاه تبلیغاتی اهدایی شما استفاده می کند به مثابه سربازی خواهد بود که وظیفه دارد تا تبلیغات کسب و کار شما را در میان ارتش انبوهی از مردم به نمایش بگذارد.

انواع کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی به جهت شکل و ساختار ساده ای که دارد معمولا با خلاقیت ها و نوآوری های خاصی در تولید همراه می شود و به پدید آمدن انواع آن هم دامن می زند لذا امروز شاهد فراوانی کلاه تبلیغاتی در طرح و جنس و رنگ های متفاوت هستیم. اما در یک تقسیم بندی مرسوم وشناخته شده ترکلاه تبلیغاتی دارای انواعی است که عبارتند از:

 • ۱-کلاه تبلیغاتی کتان
 • ۲-کلاه تبلیغاتی فلامنت
 • ۳-کلاه تبلیغاتی فومی
 • ۴-کلاه تبلیغاتی کاغذی
 • ۵-کلاه تبلیغاتی نقابدار

همین حالا شما می توانید طی تماس با واحد فروش و یا از طریق لینک تلگرام و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرارکرده و مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین محصول دریافت کنید.

ویژگی های بارزکلاه تبلیغاتی

 • یک رسانه محیطی متحرک تبلیغاتی است
 • جدید و خلاقانه است
 • قیمت های مناسب و ارزان، متناسب با بودجه اغلب کسب و کارها
 • فضای خوبی برای درج پیام یا چاپ طرح و لوگوی اختصاصی شما بر رویش وجود دارد
 • نوعی پوشاک تزئینی و زینتی و بعضا مد محسوب می شود که محبوبیت هم دارد
 • می تواند از سلامتی پوست شما در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت کند
 • برخورداری از انواع متنوع طرح و رنگ و جنس
 • امکان گلدوزی یا تک دوزی های رنگی بر رویش وجود دارد

تولیدی کلاه تبلیغاتی

سفارشی سازی کلاه تبلیغاتی

جالب است بدانید که اغلب قسمت های کلاه تبلیغاتی اعم از رنگ، نقاب و مغزی وگلدوزی، چاپ، رگلاژ چسبی یا فلزی و… از قابلیت سفارشی سازی برخوردار است و شما می توانید بنا بر سلیقه و سیاست های تبلیغاتی کسب و کارتان اقدام به انتخاب آن کنید لذا آنچه در راستای تحقق این خواسته شما اهمیت دارد سپردن این کار به متخصصین زبده ای چون مجموعه گیفتو است که با داشتن تجربه کافی و دانش فنی وافی بهترین خدمات سفارشی سازی کلاه تبلیغاتی را به شما ارائه بدهد.

قیمت کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی نیز به مانند اغلب محصولات تبلیغاتی به جهت تنوع زیادی که در طرح و جنس دارد از قیمت های متنوعی هم برخوردار است، اما گاهی ممکن است قیمت ارزان یک کلاه تبلیغاتی بخاطر نداشتن حداقل استانداردهای کیفی باشد که  سبب تبلیغات منفی برای کسب و کار شما خواهد بود لذا راه مطمئن، خرید از مراکز اختصاصی تولید هدایای تبلیغاتی گیفتو است که با رعایت حداقل استانداردها و ارائه قیمت های ارزان اقدام به تولید هدایای تبلیغاتی از جمله کلاه تبلیغاتی می کند.

کلاه نقاب دار

اصولا به کلاه که بدان سرپوش هم گفته می شود اگر دارای لبه(دماقه) باشد، کلاه نقاب دار می گویند و عموما از سه قسمت اصلی دماقه (لبه)، قسمت سری (سرپوش) و نوار رگلاژ که در انتهای کلاه است تشکیل یافته و معمولا کاربرد و استفاده های متفاوتی هم دارد که شاید بتوان مهمترین آن را محافظت از پوست در مقابل اشعه نور خورشید و نقش آفتابگیر، مد و زیبایی یا ورزشی و… عنوان کرد. در حقیقت کلاه نقاب دار به جهت طرح و شکل خلاقانه و بروزی که دارد و از همه مهمتر تغییر اساسی که در پوشش سر ایجاد می کند، بیشتر مورد توجه نوجوانان و جوانان یا ورزشکاران است، لذا امروز انواع مختلف و گسترده ای هم از آن تولید می شود که بسته به کوتاه و بلندی لبه اش (دماقه) و ضخامت پارچه آن یا طراحی و رنگ بندی اش موارد استفاده گوناگونی هم می یابد.

کلاه نقاب دار چه کاربرد و استفاده ای دارد؟

کلاه نقابدار علاوه بر کاربردهای عمومی ای چون نقش آفتابگیر که برای محافظت پوست در برابر اشعه نور خورشید صورت می گیرد، تزئینی یا مد و زیبایی که بیشتر مورد توجه بانوان است یا پوشش سر از تاسی که سبب پنهان کردن آن و در نتیجه زیبایی می شود، ورزشی یا محافظت سر در برابر سرما و… در حوزه تبلیغات هم بسیار پرکاربرد است و امروز به شکل های مختلف و در مکان ها و اجتماعات گوناگون، جهت تبلیغ برندیگ و توسعه تبلیغات کسب و کارها از آن استفاده می شود و چون کالای خلاقانه و بروزی است و تغییرات نوآورانه ای در پوشش ایجاد می کند در کاربری تبلیغاتی اش هم بسیار موثر می افتد و محبوب است.

مخاطبان کلاه نقاب دار چه کسانی هستند؟

مخاطبان کلاه نقابدار با توجه به استفاده و کاربردهای متنوعی که دارد، هر کسی می تواند باشد اما غالبا نوجوانان و جوانان و طیف ورزشکار بیشتر از بقیه به این کالای محبوب علاقه نشان می دهند. همچنین کلاه نقابدار می تواند به عنوان پوشش رسمی و تبلیغاتی مورد استفاده پیشخدمت های یک رستوران و کافی شاپ و مهمانداران یک هتل یا فنی کارهای یک مجموعه تعمیراتی و کارکنان فروشگاه های زنجیره ای و… قرار بگیرد. اما آنچه در تعیین مخاطبان کلاه نقاب دار موثر است، استفاده و کاربردی است که کلاه نقاب دار قرار است داشته باشد که با توجه به آن از مخاطبان گسترده و متفاوتی برخوردار است.

سفارش کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی از جمله پوشاک جذاب و پرطرفداری است که امروزه برای کاربردهایی چون مد و زیبایی یا سلامتی و ورزش هم مورد استفاده قرار می گیرد، اما آنچه باعث می شود تا کلاه تبلیغاتی به محصولی محبوب تبدیل شود نه تنها شکل خلاقانه و مدرنش که آن را مناسب مد و زیبایی می کند بلکه قابلیت محافظت از بدن در برابر نور خورشید و استفاده ورزشی را هم باید بدان افزود. معمولا چون کلاه تبلیغاتی از انواع پارچه با رنگ بندی های متنوع ساخته می شود و انتخاب کوتاه و بلندی لبه کلاه یا مدل طراحی روی آن و… بستگی به مخاطب و استفاده ای که قرار است از کلاه بکند دارد، قطعا شما را مجاب خواهد کرد تا در سفارش کلاه تبلیغاتی دقت بیشتری به خرج داده و بدون تحقیق و بررسی و صرفا از روی نیاز به تبلیغات، اقدام به سفارش کلاه تبلیغاتی نکنید.

چه نکاتی را در سفارش کلاه تبلیغاتی در نظر بگیریم؟

این نکته که مخاطبتان چه کسی است و چه استفاده ای از کلاه تبلیغاتی می کند در کنار پرداخت کمترین هزینه و دریافت بهترین کیفیت که با کسب اطمینان از کیفیت چاپ تبلیغات هم همراه باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. مثلا اگر قرار است فقط برای یک مراسم یک روزه جشن و شادمانی یا طی یک نمایشگاه عمومی موقتی اقدام به اهداء کلاه تبلیغاتی بکنید زیاد لازم نیست از جنس درجه یک و مرغوب استفاده کنید، چون موقتی و برای زمان کوتاهی خواهد بود یا اگر قرار است مخاطبان شما در فصل تابستان از آن کلاه استفاده کنند، باید کلاهی سفارش بدهید که از رویه توری یا روباز برخوردار باشد و هوا براحتی گردش کند یا دقت در لبه کلاه که معمولا هرچه لبه آن بلندتر باشد محافظت بیشتری در برابر نور خورشید خواهد داشت و لبه کوتاه که معمولا برای ورزش و مد و پوشاک استفاده می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X