انتخاب هدایا مدیریتی

هدایای تبلیغاتی خاص گیفتو برای مشتریان ویژه شما

انتخاب هدیه مناسب برای مدیران

هدایای مدیریتی در واقع دارای دو بخش اساسی هدایا و مدیریتی است که هریک از حوزه مجزایی برخوردار است اما وقتی قرار است که از هدایا برای مدیران استفاده شود این دو با هم تبدیل به هدایای مدیریتی می شوند و یک محصول واحد را بوجود می آورند.

هدایا معمولا هر چیزی می توانند باشند و نوع انتخاب آن به سلیقه افراد و مخاطبان آنها و البته جیب افراد بستگی دارد و مدیران هم که به افراد برگزیده و خواص هر جامعه ای گفته می شود که به دلیل هوشمندی و توانایی های خاص فردی استحقاق تبدیل شدن به یک مدیر و به عهده گرفتن مدیریت یک مجموعه، شرکت، کارخانه یا اداره و سازمان و… را پیدا کرده اند.

حال نکته اساسی اینجاست که اگر بخواهیم برای مدیران هدیه تبلیغاتی تهیه کنیم آیا می توان از همان هدایای که برای عموم مردم در نظر گرفته می شود استفاده کرد؟

قطعا جواب منفی است و مجاب کردن یک مدیر برای استفاده از هدایای تبلیغاتی نیازمند تهیه هدایای مدیریتی است که یک سری ویژگی ها و خصوصیات متناسب با یک مدیر در آنها در نظر گرفته شده است.

معمولا مدیران هم به کلیات و هم به جزئیات هدایای تبلیغاتی که به آنها اهداء می شود توجه می کنند و اگر آن هدیه تبلیغاتی را متناسب با شان و جایگاه خود ندانند از آن استفاده نمی کنند که با این حساب هدیه تبلیغاتی ناکارآمد و بلااثر خواهد شد. پس لازم است که در انتخاب هدیه شایسته و متناسب با شان و جایگاه یک مدیر دقت لازم را داشته باشیم.

نقش و اهمیت هدایای مدیریتی در حوزه تبلیغات

مدیران هر جامعه ای از جایگاه ممتاز و ارزنده ای در بین عموم مردم و بخصوص افراد مشغول به کار در مجموعه تحت سرپرستی خود برخوردارند لذاهمچون یک الگو دیده مي شوند و می توانند بر رفتار و اعمال عموم کسانی که آنها را می شناسند تاثیر بگذارند.

 

حال این تاثیر گذاری می تواند از رفتار و کردار آنها اقتباس شود یا نوع لباس پوشیدن و استفاده آنها از وسایل مختلف و… که بطور ناخودآگاه تفکر و سلیقه مدیران توسط عموم تقلید می شود. مثلا استفاده از یک کالا یا محصول خاص تبلیغاتی توسط یک مدیر می تواند باعث استفاده و تقلید سایر افرادی که با این مدیران در تعامل هستند یا او را می شناسند قرار بگیرد و… اینها از جمله نکاتی است که به اهمیت هدایای مدیریتی در حوزه تبلیغات می افزاید وهمواره بخشی ازهزینه های تبلیغاتی کسب و کارهای مختلف به تهیه هدایای مدیریتی اختصاص می یابد.

هدایای مدیریتی چه ویژگی هایی دارند؟

  • جزو هدایای تبلیغاتی نفیس و خاص محسوب می شوند.
  •  معمولا به صورت ست چند تکه عرضه می شوند.
  • تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی مدیریتی، شلوغ و زیاد نیست.
  • جعبه و بسته بندی شکیل و زیبایی دارند.
  • جنس مواد و متریال استفاده شده در ساخت هدایای مدیریتی بنجل و بی کیفیت نیست.
  • شکل و طراحی انواع هدایای مدیریتی بروز و مدرن است و از طرح های تکراری و دموده استفاده نمی شود.
  • هدایای مدیریتی مرتبط با کار و شغل مدیران بیشتر از سایر هدایای مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی بسته به اهمیتی که دارند در انواع و اقسام متنوعی تولید می شوند و حتی برخی از هدایای مدیریتی به صورت ست هدیه مدیریتی تهیه می شود. با اینحال در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو به عنوان مرکز و مرجع تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی، انواع گسترده ای از هدایای مدیریتی تولید می شود که برخی از انواع آنها عبارتند از:

ست هدیه مدیریتی s25

ست هدیه ها همیشه جزو هدایای تبلیغاتی محبوب و خاص بوده اند و وقتی به کسی ست هدیه تبلیغاتی اهداء می شود حتما جزو مخاطبان و مشتریان خاص یا مدیران هستند. ست هدیه مدیریتی  s25نیز ست بسیار شیک و نفیسی است که از چهار تکه کالای هدیه اعم از خودکار، سررسید، جاکارتی، جاکلیدی تشکیل یافته است و اصولا ساختار ست هدیه ها نیز همین است.

ست هدیه مدیریتی S25

یعنی از چند کالای کاربردی در کنار هم و در یک جعبه یا بسته بندی شکیل چیده می شوند. از نکات بارز این ست هدیه مدیریتی باید به کالاهای انتخاب شده برای آن اشاره کرد که علاوه بر کیفیت ساخت بالا و استفاده از مواد و متریال خوب، بسیار کاربردی هستند و مشاغل مدیریتی، بیشتر از بقیه به آنها نیاز خواهند داشت.

ست رومیزی چوبی مدیریتی ZA-16

از جمله وسایل و چیزهایی که مدیران بسیار از آن استفاده می کنند و در واقع وابسته به استفاده از آن می باشند،  میزهای مدیریتی است لذا هر چیزی که مرتبط با میزهای مدیریتی یا برای استفاده بر روی آن باشد، بسیار مورد پسند مدیران خواهد بود و حتما از آن استفاده خواهند کرد.

ست رومیزی چوبی مدیریتی  ZA-16یکی از هدایای مدیریتی بسیار پرکاربرد با طراحی مدرن و جذاب از یک برند معتبر ایرانی است که می تواند بر روی میزهای مدیریتی همچون یک ستاره بدرخشد. این محصول یک صفحه چوبی یکپارچه بسیار باکیفیت است که بر روی آن محلی برای قرار گرفتن چهار وسیله بسیار کاربردی اعم از موبایل، برگه یادداشت، کارت ویزیت و خودکار تعبیه شده است. همچنین تبلیغات بر روی این کالا با حکاکی بر روی یک پلاک فلزی استیل که بر رویش نصب می گردد صورت می پذیرد.

ست رومیزی چوبی مدیریتی

کتاب حافظ نفیس اروپایی کد۱۷۰۴

مدیران اصولا از افراد نخبه و تحصیلکرده هر جامعه ای هستند و برای مطالعه کتاب، بخصوص مطالعه آثار بزرگان فرهنگ و ادب سرزمینشان، وقت و زمان کافی را اختصاص می دهند. یکی از این کتب بسیار ارزشمند، کتاب حافظ نفیس اروپایی کد۱۷۰۴ است که از ویژگی های بسیار ایده آلی برای اهداء به مدیران برخوردار است.

اول اینکه متون چاپ شده در آن متعلق به غزلسرای بزرگ ایران و ملقب به لسان الغیب، حافظ شیرازی است و دوم اینکه چاپ و کیفیت کتاب در سطح بالایی قرار دارد. این کتاب در قطع اروپایی به صورت دوزبانه با جلد چرمی طلاکوب یا داغ کوب چاپ می شود و داخل یک جعبه چمدانی عرضه می گردد. همچنین خدمات چاپ بر روی کاغذهای لب طلای این محصول که از کاغذ نیشکر است به صورت ۴رنگ چاپ می شود.

کتاب حافظ نفیس نیم‌وزیری کد ۱۷۰۷

جلد دسته چک تبلیغاتی GA02

دسته چک ها معمولا از ملزومات بسیاری از مدیران شرکت ها و مدیران کارخانه ها و… و بطور کلی مدیران کسب و کارهای مختلف است که همواره از آن برای توسعه کسب و کار خود و… استفاده می کنند. لذا وجود جلد دسته چک می تواند به آنها در حمل دسته چک کمک کند و امنیت استفاده از آن و نگهداری بهتر از دسته چک را فراهم آورد.

  جلد دسته چک تبلیغاتی  GA02علاوه بر طراحی نوین و حرفه ای از تعدادی جا برای قرار دادن کارت بانکی یا کارت ویزیت و… در کنار حالت لپ تاپی اش که دسته چک داخل آن قرار می گیرد ساخته شده است. همچنین درب آن با یک بند بسته می شود تا اطلاعات دسته چک داخل آن دیده نشود. جنس مواد و متریال این محصول از چرم مصنوعی درجه یک می باشد.

جلد دسته چک چرمی

پاوربانک تبلیغاتی Besky-6000

پاوربانک ها وسیله های بسیار کاربردی و قابل حملی هستند که می توانند انرژی برق را درخود ذخیره کرده و سپس در هر زمان برای شارژ باتری گوشی و تبلت و… مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع پاوربانک ها بسیار مناسب کسانی خواهد بود که دائم در سفر هستند یا به برق شهری به هر دلیلی از جمله کار و… دسترسی کمتری دارند

و یا فرصت در یک جا ماندن برای شارژ کردن گوشی را ندارند. اصولا مدیران به جهت سفرهای شهری و بیرون شهری متعدد و به قولی در یک جا بند نبودن که بخاطر کار و مشغله زیاد است به پاوربانک ها نیاز پیدا خواهند کرد. پاوربانک تبلیغاتی  Besky-6000 یکی از نمونه های خوب از یک برند معتبر با ظرفیت ۶۰۰۰ میلی آمپر است که می تواند جوابگوی نیاز مدیران باشد.

powerbankpromotionalپاوربانکتبلیغاتی

کیف مدیریتی چرم مصنوعی BA01

از عمده وسایل هایی که همیشه مدیران از آن استفاده می کنند کیف دستی است چرا که آنها به جهت شغل خطیر و مهمی که دارند همواره با خود یک سری از ملزومات مهم را به همراه دارند. بنابراین به وسیله ای نیاز خواهند داشت که در حمل آنها به کمکشان بیاید و هیچ چیز به اندازه کیف دستی مناسب به درد این کار آنها نخواهد خورد. کیف مدیریتی چرم مصنوعی  BA01علاوه بر اینکه طراحی فوق العاده جدید و مدرنی دارد از جنس چرم مصنوعی درجه ۱ تهیه می شود که کیفیت آن مشابه و نزدیک به چرم طبیعی است. همچنین جادار بودن آن و وجود دو قفل باکیفیت به شکل کمربندی در قسمت جلوی آن و رنگ بندی خاصش باعث می شود تا نظر مدیران برای استفاده از آن جلب شود.

چاپ اختصاصی بر روی هدایای مدیریتی

از طرفی به جهت اهمیتی که هدایای مدیریتی در حوزه تبلیغات دارند و از طرف دیگر از آنجائیکه مخاطبان آن افراد برگزیده و خواص چون مدیران هستند که سلایق خاصی دارند، لزوم توجه به چاپ با کیفیت را گوشزد می کند. بر این اساس سپردن خدمات چاپ اختصاصی بر روی هدایای مدیریتی به مراکز معتبر و باتجربه چاپ تبلیغات همچون مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که آداب چاپ  تبلیغات بر روی هدایای مدیریتی را می داند، بسیار مهم خواهد بود.

قیمت هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی طبیعتا به خاطر مخاطبان آن که از مدیران و خواص هستند از قیمت های نسبتا بالاتری در مقایسه با سایر هدایای تبلیغاتی برخوردار هستند اما با توجه به برد تبلیغاتی آنها و تاثیرگذاری بیشتر و بهتری که دارند به نتیجه تبلیغاتی موثرتری ختم می شوند

لذا هزینه تبلیغاتی صرف شده برای هدایای مدیریتی توجیه اقتصادی بالایی خواهد داشت. با اینحال برای اینکه هدایای مدیریتی مقبول و باکیفیت و با قیمت های متعادل و رقابتی تهیه کنید، خرید از مراکز باتجربه وغیر واسطه هدایای تبلیغاتی چون مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد.

کلیدواژه : هدیای مدیریتی
گیفتو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *