حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

لیوان سرامیکی تبلیغاتی + 100 نمونه کار

در هر کشور یا شهری یک نوشیدنی محبوبیت فراوان تری به نسبت سایرنوشیدنی ها دارد، در این موضوع قطعا شکی نیست، اجازه دهید یک آمار ساده را برایتان بازگو کنیم، طبق اعلام مجله بین المللی قهوه  تنها در انگلستان به طور روزانه 65 الی 95 میلیون لیوان قهوه مورد استفاده قرار می گیرد. ! با توجه به جمعیت انگلستان که حدود 55 میلیون نفر هست و با توجه به کسر جمعیت زیر 15 سال تقریبا حدود 25 میلیون جمعیت بزرگ سال باقی می ماند که به طور میانگین روزانه 3 تا 4 لیوان قهوه یا نوشیدنی های دیگر استفاده می شود.

کمی بیشتر در مورد لیوان سرامیکی تبلیغاتی بدانید !

به هر حال چای و قهوه جزو نوشیدنی های محبوب در سرتاسر دنیا هستند. و احتمال دارد شما یا همکارانتان در محل کار یا منزل یا کافه با لیوان ها همیشه سر و کار داشته باشید.آمار ها را کنار بزارید و اینکه نوشیدنی های شما چای یا قهوه هم هستند مهم نیست، مهم اهمیت استفاده لیوان در زندگی روزمره بشری هست، طبق یک بررسی مشخص شده است حداقل استفاده از یک لیوان در طول عمر آن حداقل 2000 بار می باشد، جالب است نه ؟!

حداقل استفاده از یک لیوان در طول عمر آن حداقل 2000 بار می باشد، جالب است نه ؟!

این یعنی احتمال دیده شدن برند شما توسط مخاطبان حداقل 2000 بار خواهد بود.برای همین پتانسیل لیوان به یکی از ابزار های تاثیر گذار در برندینگ تبدیل شده است.لیوان یکی از محصولات تبلیغاتی پرکاربرد در برندینگ شما خواهند بود و به طور جدی می توانید در مورد استفاده از آن فکر کنید.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی ممکن است در هرجایی مورد استفاده قرار بگیرد، اینکه در منزل یا محل کار یا هرجای دیگر استفاده شود توسط اشخاص مهم نیست، مهمترین بخش آن این هست که هر بار جرعه ای از آن نوشیده می شود می تواند به بهتر شدن جایگاه برند شما کمک ویژه ای کند.

 • ۴۳,۰۰۰ تومان

  لیوان سرامیکی 180/9

 • ۴۳,۰۰۰ تومان

  لیوان سرامیکی 180/7

 • ۴۱,۰۰۰ تومان

  لیوان سرامیکی 179

 • ۴۱,۰۰۰ تومان

  لیوان سرامیکی 176/3

اگر تازه کسب و کار خود را شروع کرده اید و می خواهید که محصول تبلیغاتی برای برندینگ خود سفارش دهید، باید بدانید که لیوان تبلیغاتی سرامیکی امتحان خود را در این رابطه به خوبی پس داده است و با ریسک کم می تواند تاثیر خوبی در برندینگ شما دارد و مورد استقبال مخاطبانتان قطعا قرار خواهد گرفت.یکی از مدل های محبوب لیوان تبلیغاتی، لیوان سرامیکی می باشد.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی چطور تولید می شود ؟

لیوان سرامیکی از مواد خام ساخته می شوند که با استفاده از یک آسیاب کوچک خرد می شوند. از آنجا، آنها با کوارتز، فلدسپات و آب مخلوط شده و با دست ساخته میشوند و با یک دسته به پایان میرسند و به فنجانهای قهوهی که هر روز صبح استفاده میکنیم تبدیل میشود.

ویدئو ساخت لیوان سرامیکی را ببینید

کوارتز چیست ؟

کوارتز یا دُرّ کوهی سنگی با سختی ۷ در مقیاس موس است. کوارتز به رنگ و اسامی مختلف دیده شده‌است که یکی از انواع آن عقیق است که به رنگهای کهربائی- زرد- سفید- جگری- جگری مایل به سیاه و سبز دیده شده‌است.کوارتز بعد از فلدسپات، دومین ماده کانی فراوان پوسته زمین است. کوارتز از شبکه پیوسته SiO۴ تشکیل شده، بگونه‌ای که هر اتم اکسیژن بین دو چهار وجهی قرار گرفته‌است. بنابر این فرمول عمومی کوارتز SiO۲ می‌باشد. بلورهای کوارتز در شکلهای مختلف یافت می‌شوند و برخی از آن‌ها به عنوان جواهر استفاده می‌شوند.

فلدسپات چیست ؟

فِلدِسپات مهم‌ترین کانیهای سنگی آذرین به‌شمار می‌آیند. فلدسپاتها به سه گروه کلسیک، پتاسیک و سدیک تقسیم‌بندی می‌شوند. آنورتیت به فرمول شیمیایی (CaAl2Si2O8) فلدسپات نوع کلسیک است و آلبیت به فرمول شیمیایی (NaAlSi3O8) فلدسپات نوع سدیک و پتاسیم فلدسپات به فرمول شیمیایی (KAlSi3O8) فلدسپات نوع پتاسیک آن است.

بیدار شدن از خواب صبح، بدون نوشیدن چای یا  قهوه خوب و شدنی نیست. هر کابینت آشپزخانه با لیوان سرامیکی تکمیل شده است و شما مطمئنا دوست دارید که یک لیوان سرامیکی اختصاصی خود را داشته باشید.

مراحل ساخت لیوان سرامیکی چگونه است؟

هنگامی که به انتخاب فنجان قهوه شما می آید، شما لیوان های متنوع زیادی در دسترس دارید. اما سلیقه شما به یک سبک خاص محدود نمی شوید. حتی اگر گزینه های بی پایان داشته باشید، در مورد یک لیوان سرامیکی کلاسیک همیشه یک انتخاب وجود دارد.

اگر تا به حال به یک کلاس سفالگری رفته اید، ممکن است با برخی از مراحل لازم برای ایجاد یک لیوان سرامیکی آشنا شوید.

ماگ سرامیکی داخل رنگی

فرزکاری قالب لیوان

برای شروع فرایندهای لیوانهای سرامیکی سفارشی، مواد اولیه به یک آسیاب ذوب شده و به پودر رس تبدیل می شود. پودر به مدت ۱۵ ساعت در یک میکسر با کوارتز و فلدسپات و آب اضافه می شود. پس از آن ، آن را به لوله های ریخته گری که به گلدان های بلند تغذیه سرازیر می شود وصل می کنند که ماده میکس شده داخل آن ریخته می شود.بزودی شما با یک محصول تبلیغاتی پرطرفدار روبر و خواهید شد.

تعریف فرزکاری :

تمامی اجسام و قطعات مورد استفاده بشر از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین وسایل از جمله خودکار، چکش، و… با روش‌هایی تولید شده‌اند که ممکن است براده بردای انجام شده یا نشده باشد. روش‌های تولیدی که براده برداری در آن‌ها صورت می‌گیرد می‌توانند حرکت دورانی یا خطی داشته باشند که ماشین فرز از جمله دستگاه‌ها با حرکت دورانی است.

ماشین فرزکاری ابزاری است برای ایجاد شکل‌های پیچیده برای قطعه‌های فلزی یا دیگر مواد جامد از جمله پلاستیک چگال. طرز کار این دستگاه بدین طریق است که ابزار برش چرخیده و از قطعه بار برمی‌دارد و قطعه خود بر روی میزی قرار گرفته که می‌توان آن را حرکت داد.

ریخته گری لیوان سرامیکی

این سیاهه های آجری به بخش ها بریده شده، به عنوان یک قالب تک برای ریخته شدن سرامیک داخل آن استفاده می شود و به شکل یک لیوان سرامیکی شکل می گیرد. هنگامی که مواد ریخته شده سرد شد، لیوان با دست برای آماده شدن برای مرحله بعدی برده می شود.

مرحله دسته زدن لیوان سرامیکی

در این مرحله، دستگیره ها از طریق دو مرحله اول تولید شده اند و نیاز به اتصال دارند. آنها به مخلوطی از خاک رس و آب به نام لغزش، که به عنوان چسب اتصال دسته به لیوان عمل می کند

پرداخت لیوان سرامیکی

یک تکنسین ماهر هرگونه خاک اضافات یا لبه های خشن را از بین می برد، هر نوع گرد و غبار یا آوار را پاک می کند و تولید پایه اصلی لیوان های سرامیکی را به پایان می رسد.

مرحله سرامیک کاری لیوان فرا رسیده است !

فنجان یا لیوان آماده دریافت رنگ و لعاب سرامیک هستند. هر کاسه قهوه دست نقاشی شده است تا کیفیت پوشش را تضمین کند. پس از رنگ آمیزی لیوان، آن را به مدت ۱۲ ساعت برای خشک کردن کنار گذاشته می شود.

لعاب سرامیک چیست ؟

لعاب قشر نازک شیشه‌ای یا شیشه مانندی است که (در فرآیند لعابکاری) بر سطوح بعضی اجسام سرامیکی پوشش داده می‌شود. ماده تشکیل دهنده لعاب را که پودر بسیار نرمی است به وسیله‌ای روی جسم موردنظر لعابکاری می‌کنند و سپس می‌پزند لعاب، تمام سطح جسم سرامیکی را کاملاً به صورت یک پوشش نازک می‌پوشاند. لعاب همیشه در دمای کمتری نسبت به بدنه‌های سرامیکی، به حالت خمیری و مذاب در می‌آید، یعنی نقطه خمیری پایین‌تری دارد.

مرحله پخت نهایی لیوان سرامیکی

وقتی لیوان سرامیکی بعد از لعاب خشک می شوند، آماده رفتن به اجاق گاز یا کوره پخت می باشند. لیوان بر روی یک تسمه نقاله قرار داده می شود و به دمای استاندارد ۲،۲۰۰ درجه فارنهایت می رسد. این مرحله نهایی در روند تولید لیوان سرامیکی می باشد.

مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو ارائه دهنده انواع لیوان سرامیکی با قابلیت چاپ لوگو و تبلیغات شما بر روی لیوان می باشد.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی ماندگار

استفاده از ظروف و لیوان ها از قدیم و ادوار گدشته در صنعت تبلیغات کاربرد فراوانی داشته است. در این حوزه تنوع بی شماری از لیوان پلاستیکی و لیوان شیشه ای و لیوان سرامیکی می باشد. که هر مدل طرفداران خاص خود را دارد. برخی با توجه به قیمت کم به سراغ لیوان های پلاستیکی میروند و برخی به جهت زیبایی به سراغ لیوان شیشه ای و سرامیکی، هر مدل از این محصولات مشتریان خاص خود را دارد.

مزیت لیوان پلاستیکی به نسبت لیوان سرامیکی تبلیغاتی

مزیت لیوان پلاستیکی به لیوان سرامیکی قیمت آن و سبک بودن آن می باشد. اما لیوان سرامیکی به لحاظ متریال و نوع چاپ و استحکامش برتری نسبی دارد. لیوان پلاستیکی مدل اکرلیک و ABS دارد در مدل اکرلیک معمولا بدنه لیوان شفاف و شیشه ای شکل می باشد و حساس به ضربه البته مقاومت خوبی در مقابل ضربه های معمولی دارد.

در مدل ABS استحکام بدنه بهتر و کیفیت بالاتری دارد و قابل استفاده در مایکروفر نیز می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که هر لیوان تبلیغاتی پلاستیکی را داخل مایکروفر نمیشه استفاده کرد.

ماگ استارباکس کد 100

لیوان تبلیغاتی سرامیکی را می توان به عنوان محبوب ترین و پر فروش ترین لیوان  تبلیغاتی محسوب می شود. امکان چاپ با کیفیت و ماندگار، قابل استفاده برای هرگونه مایعات آشامیدنی،

چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی سابلیمیشن

چاپ به صورت سابلیمیشن می باشد و امکان چاپ تمام رنگی روی بدنه لیوان فراهم می باشد.قیمت لیوان سرامیکی بدون هزینه چاپ می باشد.

چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی کوره ای

در سیستم چاپ کوره ای رنگ ها به صورت کوره ای پخت می شوند و رنگ ها بصورت تفکیکی چاپ می گردند.

مشاهده نمونه سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی مشتریان

جهت بررسی کیفیت تولید سفارشات ما ، تنها چندین نمونه از پروژه های تولید و چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی را در این جا قرار داده ایم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید