حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

بج سینه و اتیکت

بج سینه تبلیغاتی و نشان

بج سینه و اتیکت

شیوه اظهار نام و برند به دیگران علاوه بر اینکه می تواند مقیاسی از شدت علاقه و احترام به خود یا برندتان  باشد، حتی می تواند نمایشی از اعتبار و قدرت تیمی کسب و کارتان را نیز به نمایش بگذارد.

اصولا ساز و کارهای مختلف و متفاوتی وجود دارد تا کسب و کارها نام و برند خود را از طریق محصولاتشان توسعه بدهند و به نمایش بگذارند اما این موضوع در خصوص پرسنل و کارمندان آنها کمی فرق می کند و تعداد معدودی راه برای متمایز کردن آنها با نام و برندشان وجود دارد. این راه های معدود میتواند پوشیدن لباس های متحد الشکل یا چاپ و گلدوزی نام و عنوان برند بر روی لباس پرسنلی کارمندان یک مجموعه یا هر کسب و کاری باشد یا بج سینه و اتیکت سینه، که مورد اول و دوم روش هایی قدیمی تر و بج سینه و اتیکت، جدید و شیک تر هستند.

چند نکته وجود دارد که توجه به آنها خالی از لطف نیست یکی اینکه پرسنل اداری و کارمندان مشاغل و کسب و کارها کمتر رغبت می کنند تا لباس های متحدالشکل فرم را در بیرون از شرکت بپوشند و دوم اینکه چاپ یا گلدوزی بر روی البسه اداری و پرسنلی نیز مختص به یک دست لباس خواهد بود و با پاره و خراب شدن از بین خواهند رفت. در صورتی که بج سینه یا اتیکت سینه از لباسی به لباس دیگر قابل انتقال هست و براحتی بر روی هر لباسی نیز نصب می گردد لذا حتی می توان آن را بر روی لباس های فاخر چون کت و شلوار نیز نصب کرد. و مهمتر اینکه جدیدتر هستند و از قیمت های بسیار ارزان و مناسبی نیز برخوردارند.هدیه تبلیغاتی گیفتو

بج سینه چیست؟

اگر بخواهیم تعریف دقیق و کاملی از بج سینه ارائه بدهیم باید گفت که بج سینه به نشان و قطعه کوچکی گفته می شود که دربردارنده طرح و لوگوی شرکت ها و برند کسب و کارهاست که بر روی لباس به دو صورت سوزنی و مگنتی در قسمت سینه نصب می شود و به نوعی معرف آنهاست. در واقع بج سینه می تواند نقش نماد و نمایش دهنده نام و برند کسب و کارها در محیط داخلی شرکت و اداره یا حتی محیط بیرونی به صورت حضور کسب و کارها با ایجاد غرفه در نمایشگاه ها و جشنواره ها و… باشد. لذا خیلی می تواند در جهت توسعه برندینگ  کسب و کارها موفق عمل نماید. بج سینه شکل جدید و مدرنی از تبلیغات نام و برند کسب و کارهاست که با قیمت های بسیار مناسب و اقتصادی قابل تهیه است و از برد تبلیغاتی بالایی نیز برخوردار می باشد.

اتیکت سینه چیست؟

اتیکت کلمه ای فرانسوی و به معنای علامت و برچسب و تکه باریک و… می باشد که در اینجا منظور و مقصود ما به طور اخص اتیکت سینه است. در تعریف اتیکت سینه اینطور می توان گفت که قطعه کوچکی عموما مستطیلی شکل است و در بردارنده نام و فامیل و سمت شغلی کارکنان مشاغل که بعضا به همراه طرح و لوگوی شرکت و سازمان خود آورده می شود. همچنین بر روی لباس در قسمت سینه به دو شکل سنجاق قفلی و مگنتی نصب می گردد. اتیکت سینه نیز همچون بج سینه پر طرفدار است و امروز بسیار مورد توجه کسب و کارها قرار می گیرد و به نوعی وجهه و اعتبار سازمانی بالایی هم می بخشد. علاوه بر این در جهت مشتری مداری از این حیث که اسم و فامیل و سمت کارکنان بر رویش درج می شود و  سبب شناسایی راحت تر مسئول مربوطه می شود، اهمیت دارد.

همین حالا شما می توانید طی تماس با واحد فروش و یا از طریق لینک تلگرام و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرارکرده و مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین محصول دریافت کنید.

کاربرد و استفاده های بج سینه و اتیکت

اجازه بدهید کاربرد و استفاده های بج سینه و اتیکت را با مثالی برای شما توضیه بدهیم، مثلا خودرویی را فرض کنید که مجموعه ای است از چند هزار قطعه که همگی در قالب یک چیز واحد به نام خودرو فعالیت می کنند که هر چقدر هم خوب باشند و در پدید آوردن خودرویی فوق العاده سهیم بوده باشند، اما اگر خودرو دارای آرم و لوگو یا نشان برند نباشد، همه این تلاشهایی که در جهت کیفیت بالای این محصول صورت گرفته به نام آنهایی که برایش زحمت کشیده اند دیده نخواهد شد و انگار آب در هاون کوبیده اند. در صورتی که وجود لوگو یا برند مثل کاری که الان شرکت های خودروسازی می کنند سبب خواهد شد تا هر تلاش و خلاقیتی به نام برند آنها که همه تحت لوای آن فعالیت می کنند تمام شود و به توسعه برندینگ و کسب و کار آنها منجر شود.

حال در نظر بگیرید کارکنان و کارمندان یک شرکت یا مجموعه تولیدی حضور یافته در یک نمایشگاه یا جشنواره ای و… خیلی خدمات خوبی ارائه بدهند و تلاش مضاعفی هم برای معرفی محصولات یا خدمات خود داشته باشند، هرچند غرفه یا محل استقرار آنها مزین به تبلیغات برند و نام شرکت و محل کار آنها باشد ولی باز کفایت نمی کند و در ترددهای داخل نمایشگاهی یا در تعامل های رودررو با مخاطبان و مشتریان کمتر دیده می شود در صورتی که وجود بج سینه بر روی لباس در هر جا و هر مکان معرف نام و برند مجموعه یا شرکتی که برایش تولیدات یا خدمتی را ارائه می دهند خواهد بود.

بج سینه فلزی با برش اختصاصی

و اما اتیکت سینه را هم بگذارید با مثالی بگوییم که چه کاربرد و استفاده ای دارد، فرض کنید وارد یک شرکت تولیدی یا خدماتی عریض و طویلی شده اید یا در نمایشگاهی حضور پیدا کرده و داخل غرفه بزرگی از یک شرکت و برند هستید و با فردی که مسئول فروش فلان کالا یا خدماتی است کار دارید، علاوه بر اینکه باید برای پیدا کردن فرد مورد نظر پرس و جو کنید و از این اتاق به آن اتاق یا از این میز به آن میز بروید، اتیکت سینه شما را زودتر و راحت تر در رسیدن به فرد مورد نظر راهنمایی خواهد کرد چون دربردارنده نام و فامیل و سمت شغلی هر نفر است و بر روی لباس افراد روی سینه نصب می شود.

همچنین نام و سمت کسی که کار شما را در خصوص خرید کالا یا خدماتی راه انداخته به یاد خواهید داشت و در مراجعات بعدی راحت تر و سریع تر به وی دسترسی خواهید داشت. علاوه بر آن این موضوع باعث نظم و انضباط پرسنل و کارمندان یک مجموعه هم خواهد شد و آنها به جهت اینکه اطلاعات هویتی شان در دسترس و رؤیت مراجعین قرار دارد در انجام درست وظایف محول شده کوتاهی نخواهند کرد چون ممکن است هر نوع کوتاهی و قصور امکان انتقاد و شکایت از آنها به مافوقشان را در پی داشته باشد. بطور کلی بج سینه و اتیکت سینه هرچند نوعی تشریفات به حساب می آیند ولی همین تشریفات می تواند اعتبار و پرستیژ کسب و کار شما را بالا ببرد و سبب نظم و سامان امور و ایجاد حس روحیه فعالیت تیمی و اعتماد به نفس پرسنل و کارمندان هر مجموعه ای باشد.

مخاطبان بج سینه و اتیکت

مخاطبان اصلی بج سینه و اتیکت سینه را می توان تمام کسب و کارها دانست چه آنهایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند و رویای تبدیل شدن به یک برند شناخته شده و معتبر را دارند و چه آنهایی که یک برند معتبر و شناخته شده هستند و قبلا از این محصولات استفاده کرده اند و همچنان نیز جهت تداوم آن و تقویت پرستیژ و اعتبار مجموعه خود از بج سینه و اتیکت سینه استفاده می کنند. در هر حال  بج سینه و اتیکت در قبال ایجاد حس اعتماد به نفس و نظم و انضباط و پرستیژ و اعتباری که می بخشند و همچنین بخاطر اینکه باعث توسعه برندینگ کسب و کارها می شوند، در کنار هزینه های کمی هم که دارند، سبب می شوند تا مخاطبان بسیاری داشته باشند و استفاده از آنها برای همه مشاغل عمومیت پیدا کند.

بج سینه چوبی با برش اختصاصی

جنس و کیفیت بج سینه و اتیکت

اصولا از آنجائیکه بج سینه می بایست به شکل نام برند یا لوگوی هر کسب و کاری برش بخورد و ساخته شود و از طرف دیگر رنگ و نمای آن نیز مهم است لذا معمولا از جنس فلزات راحت تبدیل پذیر و خوب چکش خور و همچنین خوشرنگ چون برنج ساخته می شود که به واسطه رنگ تقریبا طلایی اش از جذابیت بالایی نیز برخوردار است. اما با اینحال از سایر مواد و متریال چون پلکسی، پلی استر، آنادایز، چرم، پلاستیک، چوب و… نیز استفاده می شود. اتیکت سینه نیز غالبا در شکل های مربع و مستطیل ساخته می شود تا به اندازه کافی فضا برای درج اطلاعات هویتی افراد بر روی آن وجود داشته باشد. برای ساخت اتیکت سینه از مواد و متریالی چون آلومینیوم، برنج، مولتی استایل(پلاستیک)، چوب و… استفاده می شود. اتیکت سینه ساخته شده از جنس آلومینیوم طرفداران بسیاری دارد.

انواع بج سینه و اتیکت

بج سینه به لحاظ انواع آن از آنجاییکه هر برند و کسب و کاری طرح و شکل مختص به خود را دارد، بسیار متنوع بوده و به تعداد برندها دارای انواع است لذا قابل شمار نیست. ولی می توان به لحاظ جنس ساخت طبق آنچه در قسمت جنس و ساخت بدان اشاره کردیم انواعی قابل شمار برای آن متصور شویم. همچنین به لحاظ رنگ می توان بج سینه را در سه نوع مات، براق و رنگی تقسیم بندی کرد و برای آن انواعی قائل شد. اتیکت سینه نیز معمولا در دو شکل مربعی و مستطیلی ساخته می شود و یا بر اساس فرآیند چاپ روی آن که به دو شکل سابلیمیشن یا چاپ آنادایز می باشد. چاپ آنادایز بر روی آلومینیوم انجام می پذیرد. همچنین می توان بر اساس جنس ساخت آن، اتیکت سینه را دارای انواع مختلفی دانست.

بج سینه با پوشش پلی استر

نقش و اهمیت بج سینه در حوزه تبلیغات

هر آنچه که بتواند در جهت توسعه نام و برندینگ کسب و کارها عمل کند و تاثیرات استفاده از آن در جهت رونق اقتصادی مشاغل و کسب و کارها باشد برای فعالین حوزه تبلیغات اهمیت دارد. بج سینه و اتیکت در واقع چنین راهبردی دارند و با ایجاد نوعی فضای تحکیم بخشی به گروه و ایجاد اعتماد به نفس، باعث تقویت برند و احترام و اعتماد بیشتر مخاطبان به کسب و کارها می شوند. همچنین برخی برندها نیز هستند که دارای محبوبیت جهانی هستند و ما برخی از محصولات آنها را استفاده می کنیم و دوست داریم بج سینه آنها را تهیه کنیم و بر روی لباسهایمان نصب کنیم. لذا این علاقه سبب می شود تا برخی برندهای شناخته شده و مطرح اقدام به تولید هدایای تبلیغاتی چون بج سینه نمایند تا علاوه بر کارکنان و کارمندان خود به سایرین نیز هدیه تبلیغاتی بدهند.

بج سینه فلزی با چاپ رنگی

قیمت بج سینه و اتیکت

قیمت بج سینه و اتیکت بستگی به یک سری از فاکتورها دارد مثلا رنگ و جنس و اندازه بج سینه و اتیکت می تواند در قیمت آنها تعیین کننده باشد. البته کیفیت ساخت و چاپ نیز بحث دیگری است که از یک تولید کننده تا یک تولید کننده دیگر متفاوت است و در قیمت بج سینه و اتیکت تاثیرگذار می باشد. با اینحال خرید و سفارش از مراکز پر سابقه و باتجربه در این زمینه چون مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو در قیمت تمام شده این محصولات تاثیرگذار بوده و باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی آنان می شود. در مجموعه گیفتو انواع محصولات بج سینه و اتیکت با قیمت هایی استثنایی و رقابتی عرضه می شود که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

مرکز تماس هدایای تبلیغاتی گیفتو

برخی از نمونه سفارشات انجام شده بج سینه

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X