حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ساعت تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که به مخاطبان و مشتریان کسب و کار خود، ساعت دیواری و یا ساعت رومیزی هدیه بدهید و با این روش برند سازی کنید؟

ساعت تبلیغاتی در کنار نمایش زمان برد تبلیغاتی بالای نسبت به هزینه کرد آن دارد و هر ساعت تبلیغاتی می تواند مجموعه ای از مخاطبان را از خدمات زمان سنجی خود بهره مند سازد و تبلیغاتش در معرض دید طیف گسترده ای قرار گیرد.

اگر در تعریف زمان قائل به این دیدگاه واقع گرایانه آیزاک نیوتن باشیم که معتقد بود زمان قسمتی از ساختارهای اساسی جهان است که رخدادهایی به صورت پشت سر هم در آن به وقوع می پیوندد و قابل اندازه گیری است قطعا به ابزار اندازه گیری آن هم که ساعت است بیش از پیش احتیاج یا فکر خواهید کرد. به عبارت ساده تر از آنجاییکه نظم و سامان همه امور در اجتماعات بشری بدون در نظر گرفتن زمان و سنجش آن به هم می ریزد و نوعی هرج و مرج در پی خواهد داشت لذا ابزار آن هم ساخته شد و گسترش یافت و بخشی از ملزومات زندگی امروزی شد؛ بر این اساس امروز شاهد تولید انواع و اقسام ساعت ها در بازار هستیم که حتی شکل تبلیغاتی هم به خود گرفته و تحت عنوان ساعت تبلیغاتی،کالای موثری هم برای تبلیغات کسب و کارها شناخته می شود.

ساعت تبلیغاتی چه اهمیت و جایگاهی در حوزه تبلیغات دارد؟

شاید سخن به گزاف نگفته باشیم که اگر بگوییم به اندازه اهمیت تیک تاک ثانیه های ساعت در مبحث زمان در حوزه تبلیغات هم گستردگی مخاطبان و تعدد در معرض دیده شدن کالای تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همه ما در طی روز چندین بار برای اطلاع از زمان به ساعت مراجعه می کنیم و این موضوع علاوه بر این که اشاره به نیاز گسترده به ساعت دارد، متعاقب آن دلالت بر وجود مخاطبان بسیارهم دارد ضمن اینکه به تعدد مراجعه به ساعت هم اشاره می کند، حال بیایید تصور کنید که ساعت یک شرکت، نمایشگاه، اداره یا… تبلیغاتی باشد در این صورت با هر بار مراجه به ساعت، تبلیغات آن به دفعات در معرض دید شما قرار می گیرد که اگر این موضوع را برای انواع دیگرش چون ساعت مچی و رومیزی و… در نظر بگیرید به اهمیت و جایگاه ساعت تبلیغاتی پی می برید.

انواع ساعت تبلیغاتی

انواع ساعت تبلیغاتی به لحاظ طرح و شکل از چنان گستردگی و تنوع زیادی برخوردار است که نمی توان انواع مشخصی برایش قائل شد اما به لحاظ جنس و نوع کاربری اش به ۴ دسته شناخته شده و پر اهمیت که اتفاقا مورد توجه اهالی کسب و کار هم هست  تقسیم می شود که عبارتند از:

 • ساعت تبلیغاتی دیواری

این نوع ساعت بر روی دیوار نصب می گردد و مناسب اهداء به موسسات و ادارات یا شرکت ها و سازمان هاست و به جهت اینکه می تواند به تنهایی نیاز به ساعت مجموعه ای را در هر اتاق یا محل کار مرتفع سازد از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع یک ساعت تبلیغاتی دیواری هم به تنهایی به مجموعه ای مخاطب خدمات زمان سنجی ارائه می دهد و هم تبلیغات شما را در معرض دید شان می گذارد.

 • ساعت تبلیغاتی رومیزی

همانطور که از نامش پیداست بر روی میز قرار می گیرد و به مانند ساعت تبلیغاتی دیواری مناسب اهداء به شرکت ها و موسسات و ادارت و سازمان هاست با این تفاوت که از قیمت کمتری هم برخوردار است.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

 • ساعت تبلیغاتی مچی

این نوع ساعت برخلاف ساعت تبلیغاتی دیواری یا رومیزی استفاده  شخصی دارد و به مچ دست بسته می شود و بیشتر مناسب هدیه به قشر نوجوان و جوان و بعضا کودکان است و اگر کسب و کار شما به نوعی با این گروه های سنی در ارتباط است گزینه خوب و ایده آلی برای تبلیغات کسب و کار محسوب می شود.

 • ساعت تبلیغاتی پلاستیکی

این دسته از ساعت های تبلیغاتی معمولا به واسطه جنس پلاستیکی اش از قیمت کمتری برخوردار است و در سه شکل دیواری و رومیزی و مچی هم تولید می شوند. ساعت تبلیغاتی پلاستیکی بیشتر مناسب کسب و کارهای نوپا یا صنوفی است که می خواهند با هزینه کم یک کالای خلاقانه ارزان به مخاطبان خود هدیه بدهند.

سفارشی سازی و قیمت ساعت تبلیغاتی

به واسطه عمر نسبتا طولانی ای که یک ساعت تبلیغاتی دارد و  همچنین کارکرد ویژه اش که همچون یک رسانه تبلیغاتی محیطی ثابت( ساعت دیواری و رومیزی) و متحرک (ساعت مچی) در معرض دید عموم قرار می گیرد، اهمیت سفارشی سازی آن بیش از پیش روشن می شود. شما می توانید با سفارشی سازی هر یک از اقلام ساعت دیواری که ارزانترین و بهترین خدمات مربوط به آن فقط در مجموعه گیفتو ارائه می شود، طرح و لوگو یا پیام اختصاصی خودتان را با بهترین کیفیت چاپ و حکاکی لیزری درج کنید و از بابت ماندگاری و دوام آن ضمانت مجموعه گیفتو را هم دریافت کنید. همچنین به جهت اینکه مجموعه هدیه تبلیغاتی گیفتو خود تولید کننده انواع ساعت های تبلیغاتی است و واسطه ای هم در کار نیست لذا بهترین قیمت ها را هم فقط در این مجموعه که مرکز تخصصی هدایای تبلیغاتی است خواهید یافت.

ساعت دیواری تبلیغاتی

همین حالا شما می توانید طی تماس با واحد فروش و یا از طریق لینک تلگرام و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرارکرده و مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین محصول دریافت کنید.

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری در واقع نوعی تابلو است که بر روی دیوار قرار می گیرد منتها با این تفاوت که زمان را نشان می دهد لذا همچون تابلو به دکوراسیون منزل یا محل کار شما نما و زیبایی غیر قابل تصوری می بخشد که اگر بر روی آن تبلیغاتی صورت گرفته و یک ساعت دیواری تبلیغاتی باشد، می تواند تبلیغات شما را تا زمانی که کار می کند که همچنین کوتاه هم نیست و بعضا سالها عمر می کند در معرض دید عموم قرار دهد. ساعت به جهت ارتباطش با زمان از جمله اقلامی است که همواره و هر لحظه بشر به آن نیاز دارد و از همین رو انواع مختلفی از آن در شکل و طرح های مختلفی ساخته شده و پرمخاطب است، یکی از انواع پر کاربرد و محبوب آن ساعت دیواری است که امروز تحت عنوان ساعت دیواری تبلیغاتی یک کالای محبوب برای تبلیغات کسب و کارها است.

ساعت دیواری تبلیغاتی چه اهمیتی در حوزه تبلیغات دارد؟

اهمیت ساعت دیواری تبلیغاتی را شاید بتوان از طرفی در تعداد مراجعه زیاد مخاطبان به آن دانست که ناشی از نیاز مبرم بشر به دانستن زمان است و از طرف دیگر قابلیت رسانه تبلیغات محیطی آن که همچون یک تابلو یا بیلبورد در خانه یا محل کار، تبلیغات شما را در معرض دید سایرین قرار می دهد و علاوه بر آن مدت دوام و استحکام آن دانست که تقریبا طولانی است. همچنین ساعت تبلیغاتی دیواری برد تبلیغاتی اش به نسبت هزینه ای که می کنید بیشتر از اقلام دیگر تبلیغاتی است مثلا یک شرکت را در نظر بگیرید که با دادن یک یا دو ساعت دیواری تبلیغاتی کل پرسنل و کارمندان آن شرکت از آن بهره برده و تبلیغات آن را می بینند حالا برای این مجموعه بخواهید مثلا ساعت مچی تهیه کنید باید به تک تک آنها بدهید که بسیار پر هزینه خواهد بود.

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی نیز به مانند اغلب هدایای تبلیغاتی از انواع زیادی برخوردار است که می تواند این انواع در نوع نمایش ساعت و زمان آن باشد که دیجیتالی یا عقربه ای است یا در نوع جنس ساخت آن باشد که چوبی، پلاستیکی، فلزی یا ترکیبی است یا در نوع طرح و شکل آن که به صورت دایره ای، مربعی، مستطیلی و… است.

ساعت رومیزی تبلیغاتی دیجیتالی

ویژگی های بارز ساعت دیواری تبلیغاتی

 • به نسبت هزینه کرد برد تبلیغاتی بالایی دارد و همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یک ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند مورد بازدید مجموعه ای از مخاطبان قرار بگیرد.
 • کاربرد زمان سنجی آن مورد نیاز همه بوده  لذا پر مخاطب است.
 • از انواع و اقسام جنس و طرح و شکل خلاقانه برخوردار است.
 • همچون رسانه تبلیغاتی محیطی ثابت عمل می کند.
 • از دوام و استحکام بالایی برخوردار است.
 • در طی روز بارها و بارها به آن رجوع می شودکه سبب می گردد تبلیغات روی آن به دفعات در معرض دید قرار بگیرد.
 • همچون یک تابلو دیواری نقش دکوری هم دارد.

چاپ و حکاکی سفارشی بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی

از آنجاییکه قرار است ساعت دیواری تبلیغاتی همچون یک تابلو بر روی دیوار قرار بگیرد و در کنار نمایش زمان، نقش دکوری هم ایفا کند و سالها مورد استفاده باشد، اهمیت کیفیت چاپ و حکاکی بر روی ساعت تبلیغاتی هم از اینجا معلوم می شود لذا مجموعه گیفتو با در نظر داشتن اهمیت این موضوع همواره به کیفیت بالای چاپ و حکاکی تبلیغات درج شده بر روی هدایای تبلیغاتی از جمله ساعت دیواری تبلیغاتی اندیشیده و بهترین کیفیت چاپ و حکاکی را ارائه می دهد.

مرکز تماس هدایای تبلیغاتی گیفتو

برخی از نمونه سفارشات ساعت دیواری تبلیغاتی مشتریان

برخی از نمونه سفارشات ساعت رومیزی تبلیغاتی مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X