[electro_products_carousel_tabs tab_content_1=”product_category” category_1=”europne-pen-peromotional”]

نمایندگی ممتاز محصولات یوروپن

وب سایت گیفتو عرضه کننده انواع خودکار، روان نویس، خودنویس و ست های جفتی و سه تایی یورپن می باشد، برند یوروپن یکی از مرغوب ترین برند های تولید کننده قلم در دنیا می باشد. یوروپن در تولید محصولات خود اولین الویت را کیفیت می داند و در سالیان گذشته بر اساس همین الویت توانسته در بازار سهم خود را بدست آورد.

شما می توانید تمامی محصولات یوروپن را با ضمانت کیفیت و اصل بودن محصول از وب سایت گیفتو تهیه نمائید. در تمامی محصولات یوروپن امکان حکاکی نام و برند شما بر قلم فراهم می باشد.

برند یوروپن قلم هایی در مدل های مختلف جهت ارائه به گروه های مختلف تولید نموده است، در مجموعه قلم های یورپن تنوع طرح و رنگ بندی باعث گشته نظر هر مخاطب خاص و عام را به خود جلب نماید.

یورپن در مجموعه خود قلم های بسیار خاص و نفیس و کلکسیونی را با نماد بزرگان کشور عزیزمان ایران نیز تولید کرده است که بعضی از مدل های آنها بصورت کلکسیونی و در تعداد محدود تولید شده اند.

این مرکز نمایندگی ممتاز انواع خودکار و قلم #یوروپن #شیفر #کراس #ملودی #پورتک #دیپلمات #پیرگاردین می باشد.آماده همکاری و عرضه با همکاران در سراسر کشور می باشد.مشتریان گرامی جهت دانلود کاتالوگ محصولات می توانند از لینک زیر اقدام به دانلود کاتالوگ خودکار و قلم نمایند.


گیفتو عضو رسمی شرکت های تبلیغاتی ایران
اطلاعات تماس با هدایای تبلیغاتی گیفتو